אדיב מעסיקה למעלה מ-50 עובדים המעניקים ללקוחות יחס אישי ומקצועי ותודעת שירות אדיבה, יעילה ואיכותית לכל לקוח, בכל שלבי העבודה.

אדיב – עמילות הובלה בינלאומית בע"מ, הינה חברת בוטיק משפחתית, איכותית ותיקה הידועה בתודעת השירות הגבוהה והמוקפדת שלה וביכולתה לתפור פתרונות יצירתיים בהתאמה מדויקת לצרכי כל לקוח, גדול כקטן.

החברה נוסדה בשנת 1970 ע"י ז'אן קהן אשר הוביל אותה, במקצוענות ובמיומנות, לקביעת סטנדרטים חדשים וחלוציים בתחום השילוח במדינה.
img1img2

מאז שירתה החברה אלפי עסקים, ארגונים, מוסדות ואנשים פרטייים אשר רבים מהם נמנים על חוג לקוחותיה כבר למעלה מארבעים שנה.

כיום מונה החברה ארבע מחלקות מרכזיות: מחלקת עמילות מכס, מחלקת שילוח בינ"ל, מחלקת יצוא והנה"ח.

אדיב גאה במיוחד בצוות העובדים הנאמן, הותיק והמיומן שלה המשרת את לקוחותיה במלוא המחוייבות והאחריות האישית ומתוך מוטיבציה גבוהה לעמוד בהצלחה באתגרי התפקיד. לחברה הסכמים אסטרטגיים עם ספקים מובחרים בארץ ובחו"ל, ובזכות קשרים אלו מתאפשר לה להשיג ללקוחותיה תנאי משלוח מיוחדים ומחירים משופרים. כמו כן מפעילה החברה רשת אמינה ומסועפת של סוכנים מקומיים הפרוסים ברוב מדינות העולם.
הנהלת החברה וצוות עובדיה מחוייבים ל:

  • שירות אישי זמין ומהיר – לשים את הלקוח תמיד במרכז, לתת לו את המענה השלם והטוב ביותר, לחזור אליו במהירות, לרכז עבורו את כל התשובות במקום אחד ולהיות שם בשבילו, עם חיוך על השפתיים, בכל זמן שיזדקק לנו, גם מעבר לשעות העבודה.
  • תכנון קפדני ויסודי – לחשוב על כל הפרטים הקטנים, להכין את כל המסמכים והרשיונות הנחוצים ולהערך לכל תרחיש בכדי שבזמן אמת, בשטח, הכל יזרום ויתקתק כמו שעון שוויצרי, במהירות ובקלות ללא הפתעות ותקלות.
  • פרואקטיביות – לראות את התמונה הגדולה, לזהות את צרכי הלקוח ולהתאים לו פתרונות מקצועיים וייחודיים המפשטים עבורו תהליכים וחוסכים לו זמן, כסף ומאמץ.
  • מקצוענות – לפעול בתיאום מלא עם נציגי הרשויות, לציית לחוקי הסחר הבינלאומיים ולעבוד רק עם ספקים מורשים ומאושרים.
  • שקיפות מלאה – לעקוב On Lineבאופן שוטף אחר התקדמות משלוחי הלקוחות ולעדכן אותם מדי יום בסטטוס המטען הן באופן יזום והן על פי בקשתם.